Plecak trekkingowy Discovery 35L, oliwkowo-czarny
Opis
Plecak 2TREES DISCOVERY 35L to idealne rozwiązanie na całodziennie wędrówki. Plecak posiada liczne kieszenie oraz wygodny system przenoszenia kijków.
Plecak Discovery to świetny wybór na trekking. Posiada system nośny, pas biodrowy, zapewnia wygodę, niezawodność oraz swobodę podczas pieszych wycieczek po górach.
W plecaku zastosowano piankę oraz oddychającą siatkę, która zapewni wentylację pleców. Znajduje się ona na odcinku pleców, pasach ramiennych oraz pasie biodrowym i odpowiada za zwiększenie wygody korzystania z plecaka.
Ten model posiada regulowany i rozbudowany pas biodrowy z regulacją poziomą. Pozwalają one na indywidualnie dopasowanie plecaka do użytkownika. W pasie biodrowym znajdują się 2 kieszenie z osobnymi przegródkami na telefon czy klucze.
Plecak wykonany został z wodoodpornej tkaniny o zwiększonej odporności na przetarcia i przedarcia. Szwy na dole plecaka zostały dodatkowo uszczelnione, co pozwoli zapewnić że pozostawione w plecaku rzeczy pozostaną suche i czyste bez względu na panujące warunki atmosferyczne.
Największą pojemność generuje oczywiście komora główna, która jest łatwo dostępna od góry. Komora główna zasuwana jest na zamek wodoodporny, a dodatkowo można dopiąć ją klamrami szybkowyczepnymi. Mając na względzie przeznaczenie plecaka, zadbano o osobną, dostępną z zewnątrz kieszeń w której można przenosić np. kurtkę, czy bluzę. Kieszeń zewnętrzna jest z regulacją wielkości, można dostosować pojemność wg swoich potrzeb.
W plecaku umieszczono w kieszenie zewnętrzne zasuwane wodoodpornym zamkiem, 2 kieszenie zewnętrzne na bidon, przenoszenie wody. W środku plecaka znajdują się 2 kieszonki na dokumenty oraz duża oddzielna kieszeń na laptopa.
Materiał użyty do plecaka to 100% poliester o gramaturze 200g/m2. Materiał o tej gramaturze najczęściej jest stosowany w plecach lub ścianach namiotu, mebli ogrodowych. Materiał jest powleczony poliuretanem ze strony wewnętrznej oraz teflonem ze strony zewnętrznej (bezbarwne powleczenia). Tkanina sprawdza się przy niskich i wysokich temperaturach ze względu na elastyczne powleczenie i odporność barwników na światło.
Wszystkie zamki są wodoszczelne, spód plecaka jest dodatkowo uszczelniony.
Plecak 2TREES DISCOVERY to najwyższy komfort i funkcjonalność. Doskonała jakość wykonania pozwala się nimi cieszyć przez długi czas
Specyfikacja techniczna:
Producent: 2TREES
polska firma, szyte w Polsce
Płeć: uniwersalny
Materiał: wodoodporny
Waga: 740 g
Wymiary:
- wysokość: 52 cm
- szerokość: 29 cm
- głębokość: 23 cm - 33 cm (przy zapakowanej klapie przedniej)
Cechy:
- odporny na wodę, przetarcia
- wiele kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych
- dodatkowa regulowana kieszeń z przodu
- wygodne mocowanie na kijki trekkingowe
- regulowany pas piersiowy i pas biodrowy
- schowane kieszonki w pasie biodrowym
GraveOzz
Świetnie przemyślany plecak. Doskonałe rozplanowanie przegródek i kieszeni. Wygodne szelki. Był ze mną dopiero na kilku wycieczkach a już jestem nim zauroczony. Co ja bym zmienił? Powiększyłbym kieszeń wewnętrzną na termos, mam duży litrowy i ciężko go tam zapakować. Dodatkowo fajnie by było (choć to chyba nie zapewniałoby wodoszczelności) gdyby na głównym zamku były dwa suwaki. No po prostu się czepiam - niezdecydowanym polecam!